Czarter Jachtów Żaglowych

JACHTY ŻAGLOWE, KTÓRE MOŻESZ U NAS WYNAJĄĆ

ANTILA 33
Port Sztynort
8-9 osób
Silnik Mercury 15 KM
od 500 PLN /doba
TANGO 33
Port Sztynort
8-9 osób
Silnik Mercury 15 KM
od 500 PLN /doba
TES 32 DREAMER
Port Sztynort
6-8 osób
Silnik Mercury 15 KM
od 300 PLN /doba

jak najlepiej zarezerwować jacht żaglowy?

Skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby dokonać wszystkich formalności.

Warto rezerwować jachty żaglowe z dużym wyprzedzeniem, ponieważ ostatni sezon pokazał, że wielu klientom nie udało się znaleźć wymarzonej jednostki żaglowej. W związku ze zmianą sytuacji urlopowej w Polsce i na świecie polecamy wczesne rezerwowanie, które naprawdę zajmie kilka minut. Po przesłaniu maila lub smsa z terminem oraz wybranym jachtem żaglowym, potwierdzamy dostępność oraz cenę. Następnie wysyłamy wzór umowy w PDF, który należy przeczytać, uzupełnić, podpisać i odesłać do nas mailem. W punkcie 6-stym umowy są podane wszystkie dane do wpłaty zadatku oraz jego wysokość.

Jachty żaglowe, które możesz u nas wynająć sąnaprawdę zadbane, czyste i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Dodatkowo, w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, są one regularnie dezynfekowane środkami medycznymi marki Ecolab. Posiadamy w swojej ofercie najbardziej popularne jednostki na Mazurach, a wśród nich jacht żaglowy Antila 33, Antila 33.3, Tango 33, Tes 32 Dreamer. Polecamy również i promujemy kilka jachtów żaglowych z oferty zaprzyjaźnionych armatorów. Są wśród nich Maxus 33.1 RS, Maxus 28, Maxus 26 oraz Sedna 26.

Wszystkie nasze jachty są na bieżąco serwisowane i często słyszymy od naszych klientów, że są najbardziej zadowoleni z czarteru, ponieważ wszystko po prostu działało. Zatem, u nas nie tylko działa, ale również wyróżnia się ponadstandardowych wyposażeniem. Wszystkie łodzie żaglowe wyposażone są w:

  • bimini, którego można używać w trakcie płynięcia na żaglach,
  • szprycbudę, która znacząco poprawia komfort cieplny załogi podczas płynięcia pod wiatr
  • tent, który łączy się ze szprycbudą i z bimini, tak aby dokładnie zakryć cały pokład podczas postoju w porcie
  • silniki skrętne ze sterem, które znacząco poprawiają i ułatwiają precyzję manewrowania jachtem żaglowym w porcie
  • wc morskie elektryczne, lodówki i ogrzewanie.